NovostiŠkola nogometa

2 lipnja, 20200

Nastavak treninga škole nogometa.

Epidemija korona virusa i trenutačna situacija zaustavile su nogomet na određeno vrijeme. Mjere opreza su u popuštanju pa se tako i nogomet polako vraća na terene.

U skladu s preporukama krovnih sportskih organizacija, u našem trening centru izvješeni su plakati s uputama Ministarstva zdravstva Republike Hrvatske vezanim uz zaštitu od korona virusa. Prije, tijekom i nakon treninga na snazi su posebne epidemiološke mjere prilagođene specifičnostima treninga sportaša, a one između ostaloga uključujući prevenciju moguće zaraze kroz pojačane mjere higijene, držanje socijalne distance, kontrolu korištenja prostorija kluba i ostaloga.

Trenerima i članovima škole nogometa dodatno preporučamo:

 • da na trening dođu već obučeni u sportsku opremu
 • da se što kraće zadržavaju u svlačionicama
 • da tuširanje nakon treninga obavljaju kod kuće
 • da u slučaju povišene temperature i simptoma prehlade ostanu kod kuće
 • prilikom odlaska i dolaska s treninga dobro operu ruke sapunom
 • da s nikim ne dijele bočice s vodom (bidone)

Sve ove mjere preporučamo iz preventivnih razloga.

Pošaljite komentar

ŽELITE LI POSTATI NAŠ IGRAČ?

O NK MLADOST

Logo_Footer

NK Mladost je osnovan 1938. godine kao HŠK Mladost. Prvi predsjednik kluba bio je August Vrančić. Prva utakmica je odigrana 10. travnja 1939. godine s reprezentacijom Zagorja i završila je pobjedom Mladosti 4:1. Najveći uspjeh u bivšoj državi je ostvaren 1961. godine kada Mladost nastupa u kvalifikacijama za popunu tadašnje druge savezne lige protiv NK Maribora, te u Zaboku 18. lipnja 1961. gubi 0:3, a u Mariboru 25. lipnja 1961. pobjeđuje 3:2 no ne uspjeva ostvariti prolaz u viši rang natjecanja.

ZADNJE OBJAVE

KONTAKT

 • Lug Zabočki 36a, 49210 Zabok
 • 049/221- 023 | 099/218-2826
 • info@nk-mladost-zabok.hr
 • OIB: 09275848922
 • IBAN: HR9323600001101375884
Now17°C

© Copyright NK Mladost Zabok. Sva prava pridržana.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com